15777.
Closed 316. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Bp., 1922, Szent István Társulat. Második kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél javított oldallal, de egyébként jó állapotban.