Chinaware / Porcelain Number of items: 117
1466138
11212
315
20 000 HUF
1728312
11213
315
4400
Pirkenhammer balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
4 400 HUF
1726655
11214
315
Goebel tálka, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 8,5×8,5 cm
1 000 HUF
1726635
11215
315
Chokin limitált kiadású dísz tálka, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
1 600 HUF
1726227
11216
315
Karlsbad nagy tálca, mokkás kiöntő és 2 db csésze aljjal, matricás, jelzett, hibátlan
2 000 HUF
1725709
11217
315
Cervit Cluj Napoca halászsas pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
1 400 HUF
1706839
11218
315
Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db), részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm (2×)
1 600 HUF
1689888
11219
315
24000
Royal Dux táncolók, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), kopott aranyozás, m:22 cm, h:18 cm/ Royal Dux porcelain figure
24 000 HUF
1725448
11220
315
Rosenthal városképes dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 22,5 cm
2 400 HUF
1727424
11221
315
Victoria virágmintás tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, 21,5×17 cm
1 000 HUF
1728132
11222
315
Jelzett teás csésze, matricás plasztikus díszítéssel, apró lepattanással
2 400 HUF
1728065
11223
315
Antik fajansz kiöntő, levonóképes, jelzett, apró csorbával, m: 18 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house