Number of items: 117

11212.

20 000 HUF
54,20
62,50

Pirkenhammer balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11213.

4 400 HUF
11,92
13,75
20

Goebel tálka, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 8,5×8,5 cm
11214.

1 000 HUF

Chokin limitált kiadású dísz tálka, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11215.

1 600 HUF

Karlsbad nagy tálca, mokkás kiöntő és 2 db csésze aljjal, matricás, jelzett, hibátlan
11216.

2 000 HUF

Cervit Cluj Napoca halászsas pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11217.

1 400 HUF

Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db),  részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm (2×)
11218.

1 600 HUF
18

Royal Dux táncolók, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), kopott aranyozás, m:22 cm, h:18 cm/ Royal Dux porcelain figure
11219.

24 000 HUF
65,04
75,00

Rosenthal városképes dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 22,5 cm
11220.

2 400 HUF

Victoria virágmintás tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, 21,5×17 cm
11221.

1 000 HUF

Jelzett teás csésze, matricás plasztikus díszítéssel, apró lepattanással
11222.

2 400 HUF
20

Antik fajansz kiöntő, levonóképes, jelzett, apró csorbával, m: 18 cm
11223.

2 000 HUF
28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF