Number of items: 117
1730087
11199
315
Gránit kancsó, jelzett, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m: 14,5 cm
1 200 HUF
1727094
11200
315
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopott, h:10,5 cm
1 200 HUF
1726223
11201
315
Aquincum tálka és fogpiszkálótartó monogrammal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×8 cm, m:6 cm
1 400 HUF
1725338
11203
315
Drasche női figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
2 000 HUF
1725686
11204
315
Deobex dísztányér szett ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm (6×)
12 000 HUF
1725741
11205
315
1 600 HUF
1725744
11206
315
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:13 cm
1 200 HUF
1725696
11207
315
Drasche táncoló medve, kézzel festett, kopott, jelzett, m:9 cm
1 200 HUF
1726075
11208
315
Aquincumi őszapó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm
1 400 HUF
1726018
11209
315
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1 400 HUF
1729706
11210
315
Grafenthal porcelán asztali lámpa kézzel festett, jelzett, kopott, nem kipróbált, m: 26 cm
2 000 HUF
1726523
11211
315
Vegyes porcelán tétel: Hollóházi mókus, német bonbonier, fehér mázas trombitás, jelzettek, hibátlanok, 3 dn
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m