15900.
Closed 311. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Boros Ádám: Magyarország virágtalan növényeinek határozó kézikönyve. 4. köt.: Magyarország mohái. Bp., 1953, Akadémiai. Kopott félvászon kötésben.