15031.
Closed 310. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja az északi jégvilágba. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.