Lyka Károly 3 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar Művészet 1800-... https://www.darabanth.com/en/309-Online-auction/309.0/Books/Books-Architecture-Art~500006/Lyka-Karoly-3-muve-A-tablabiro-vilag-muveszete-Magyar-Muveszet-1800-1850-Szobraszatunk~II1660267
1660267
15416
309
Books: Architecture, Art
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Description: Lyka Károly 3 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar Művészet 1800-1850. Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914. Festészetünk a két világháború között. Viszaemlékezések 1920-1940.Bp.,1981-1984,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Változó állapotban, az egyik papírborító széle kissé szakadozott, egy másik papírborító kissé foltos.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house