16051. Closed 307. Online auction Books: Other rarities
2 600 HUF
0 HUF
Robinson Crusoe. Prága, 1959, Artia. Kiadói kartonált papÃrkötés, térbeli mesekönyv, megviselt állapotban, kopottas, sérült gerinccel, szakadásokkal, ragasztásokkal, egy lapon gyerekfirkával.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor