12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Guérard, Henri Charles (1846-1897): Pulszky Ferenc portréja 1885, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, Pulszky Károly (1853-1899) részére dedikálva, felcsavarva, 31,5×19,5 cm