Number of items: 116
1631851
11265
305
cca 1900 Galagonya mintás tál, részben kézzel festett, kopott, 29×37,5 cm
1 200 HUF
1631964
11266
305
3 db levonóképes szószos kiöntő, jelzett, hibátlan, h:18-20 cm
2 000 HUF
1617819
11267
305
Kínai jelzett tubákos fiolák ( 3 db). Kézzel festett, hibátlan, dugó nélkül, jelzett porcelán ecsetmosó m:6-9 cm,
4 000 HUF
1617779
11268
305
Jelzett kínai ecsettartó, kézzel festett, hibátlan, m:11 cm
1 200 HUF
1645494
11269
305
Kínai mini váza, 4 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozában, m: 10 cm
4 000 HUF
1645436
11270
305
Cica pár tálkával, jelzés nélkül, m: 4,5 cm
1 000 HUF
1585994
11271
305
2 db jelzett japán madaras süteményes tányér, matricás, hibátlan, d: 18,5 cm (2×)
2 000 HUF
997414
11272
305
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m