15044.
Closed 305. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Barcza Imre - Thirring Gusztáv: Budapest Duna-balparti környéke. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.