15017.
Closed 304. Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Ugró Gyula: Újpest 1831-1930. Bp., 1932, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.