Books: Other rarities Number of items: 457
1537759
16155
303
Schalom Asch: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
1571467
16156
303
Szalatnai Rezső: Győry Dezső költészete. Bratislava-Pozsony, 1936, Magyar Figyelő, 26 p. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
1520994
16157
303
Nil: Nálunk. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben. Jó állapotban.
1 800 HUF
1611978
16158
303
Kolligátum, két munka egybekötve: Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Békéscsaba, 1916, Tevan. Vígjáték. (Bp., é.n., Vidám Könyvtár.) A címlapja hiányzik. Benne két Karinthy Frigyes írással.( A bűvös szék, A nagybácsi. Átkötött félvászon-kötés, néhol kissé foltos lapszélekkel, 62+80 p.
1 200 HUF
1615547
16159
303
1 000 HUF
1616560
16160
303
Vegyes könyvtétel, kb. 50-60 db: Ifjúsági, és mesekönyvek, néhány marxista témájú könyv, egy-két regény, és utikönyv...stb. Különféle kiadásban, változó állapotban.
10 000 HUF
1597840
16161
303
2 400 HUF
1603767
16162
303
Horvai József, Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
1 000 HUF
1603772
16163
303
"Nem semmisült meg..." Dr. Bakay Éva emlékére 1922-1999. Boston-Budapest, 2007, Bostoni Magyar Intézet. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1602397
16164
303
1 200 HUF
1566474
16165
303
Taylor Caldwell: Tűz ás Vas I-II. kötet. Fordította Szabó Béla. Bp., 1942, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
1566437
16166
303
A. Conan Doyle: A menekültek. Két világrész meséje. Bp., é.n., Légrády, 414 p. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, sérült fűzéssel.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house