Books: History Number of items: 143
1601428
15313
303
Books: History
1 000 HUF
1537369
15314
303
Books: History
Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Művek. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
1 400 HUF
1294309
15315
303
Books: History
II. Rákóczi Ferenc emlékiratai. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Vas István. (Saint-Simon emlékirat-részleteivel, Thaly Kálmán jegyzeteivel.) Bp., 1948, Révai. 237 p. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1 200 HUF
1563342
15316
303
Books: History
Hegedüs Loránt: Kossuth. Bp.,1928, Magyar Cobden Szövetség, 21 p. Cobden könyvtár 28. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) hugának Hegedűs Rózsának példánya volt.
1 000 HUF
1566621
15317
303
Books: History
Kovács Dénes: Kossuth Lajos halála és temetése. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Későbbi papírkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
1566953
15318
303
Books: History
1538442
15319
303
Books: History
1956 Sajtója. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1615775
15320
303
Books: History
Bíró András: Keresztek kardok, koronák. Egy lófőszékely család története az Árpádok korában. Bp., 1996, Ferenczy. A szerző által Kaposi Kis István (1927- ) író, újságíró részére dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1615001
15321
303
Books: History
1539261
15322
303
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1963, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
1461090
15323
303
Books: History
1 000 HUF
1614355
15324
303
Books: History
Kincs Katalin Mária: Kultusz és hagyomány. Tanulmányok a Rákóczi-szabadságharc 300. évfordulóján. Bp., 2003, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house