G. Szkrebickij, V. Csaplina: Nyomok a hóban. A vadon élete. A könyv bo... https://www.darabanth.com/en/301-Online-auction/301.0/Books/Books-Other-rarities~400016/G-Szkrebickij-V-Csaplina-Nyomok-a-hoban-A-vadon-elete-A-konyv-boritekat-tervezte-es-a-m~II1613320
1613320
15949
301
1 000 HUF
Description: G. Szkrebickij, V. Csaplina: Nyomok a hóban. A vadon élete. A könyv borítékát tervezte és a művet díszítő képeket az orosz eredeti nyomán rajzolta és kiegészítette Csergezán Pál. Fordította: Magos László. Bp., 1950, Magyar-Szovjet Társaság Kiadója Új Magyar Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány rajzot részben kiszíneztek.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house