16035.
Closed 300. Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.