12012.
Closed 30. Major auction
Military
28 000 HUF
23
XIX sz. vége/XX. sz. eleje Régi lovassági díszkard, koronás-nemzeti színnel díszített kardbojttal, fém kardhüvellyel, solingeni pengével, jelzett, a pengén pici rozsdafolttal, a hüvelyen kopásnyomokkal, a keresztvason festékfolttal, pengehossz: 78 cm