1910 Közigazgatási Nemzeti Kalendárium hivatali és irodai használatra ... https://www.darabanth.com/en/298-Online-auction/298.0/Other-collectibles/Printed-Materials~100026/1910-Kozigazgatasi-Nemzeti-Kalendarium-hivatali-es-irodai-hasznalatra-az-1910-ik-evre-Harminc~II1593472
1593472
12710
298
Printed Materials
4 000 HUF
Description: 1910 Közigazgatási Nemzeti Kalendárium hivatali és irodai használatra az 1910-ik évre. Harmincadik évfolyam. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas félvászon-kötés,
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: vörös_iván
further page navigation Auction house