Tétel

Catalogue number:

15193.
Closed 298. Online auction
Books: History

4 000 HUF

Description:

Történelem Kor és Életrajzok. 6 mű egybekötve. Brodarics István: Brodarics históriája a mohácsi vészről. Ford., bev. és jegyzetekkel ellátta Szentpétery Imre. Magyar Könyvtár. Bp., é.n., (1903.), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Angyal Dávid: Erdély politikai érintkezése Angliával. A mohácsi vésztől a szatmári békéig. Olcsó Könyvtár. Bp., 1902, Franklin-Társulat. II. Rákóczi Ferenc vallomásaiból. Ford. Kajlós Imre. Első füzet. Magyar Könyvtár. Bp.,(1903), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Berzeviczy Albert: Magyar utazók Olaszországban a múlt század első felében. Magyar Könyvtár. Bp., (1903.), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Apponyi Albert gróf válogatott beszédei. Összeáll. Kőrösi Henrik. (Magyar Könyvtár.) Bp.,(1902.), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Barabás Miklós: Barabás Miklós emlékiratai. Közli Kézdi Kovács László. (Olcsó Könyvtár.) Bp., 1902, Franklin. Korabeli festett, aranyozott egészvászon-kötésben, 53+178+80+49 p.+1t.+85+237 p.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor