Art-ceramics
Number of items: 31
1556959
11031
294
11000
Art-ceramics
11 000 HUF
1563039
11032
294
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Leveles váza, jelzett, hibátlan, m:33 cm
4 000 HUF
1563043
11033
294
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Váza karcolt virág motivummal, jelzett, apró lepattanásokkal, m:36 cm
2 000 HUF
1556757
11034
294
Art-ceramics
Kálmán Éva (?-): Bivaly, festett, kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:10 cm, h:23 cm
2 000 HUF
1529497
11035
294
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Kovács Margit. Kerámia plakett, réz lemezzel, jelzett, átfűzve, kopott, d:11 cm
2 000 HUF
1311682
11036
294
Art-ceramics
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm
6 000 HUF
1510119
11037
294
Art-ceramics
Goebel integető kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:10 cm
3 000 HUF
1510129
11038
294
Art-ceramics
Goebel kisfiú bábfigurával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
3 000 HUF
1541744
11039
294
Art-ceramics
2 db Herendimajolika tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 18,5 cm
1 000 HUF
1560163
11040
294
Art-ceramics
Anya gyermekével. jelzés nélküli mázas kerámia. 24x9 cm
1 400 HUF
1560148
11041
294
Art-ceramics
Radványi kerámia: Fekvő akt. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan. 19x21 cm
8 000 HUF
1560144
11042
294
Art-ceramics
Iparművész váza. Jelzett, hibátlan. 29 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m