Jewellery

Number of items: 151

Ezüst(Ag) "shell" kagylós karkötő, jelzett, 3,4x2 cm, nettó: 6,6 g
19060.

1 600 HUF
16

Ezüst(Ag) nagy fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 20,5 g
19061.

5 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,9 g
19062.

1 600 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g
19063.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) "csontos" karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 25,8 g
19064.

6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 21,4 g
19065.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) 11 szintetikus kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,6 g
19066.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) hétköves gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,5 g
19067.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) masszív, mintás kerek gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 8,1 g
19068.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 4,3 g
19069.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) szalagmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,1 g
19070.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) katica és gyöngyös szív függő, jelzett, bruttó: 1,7 g
19071.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF