Jewellery

Number of items: 151

Ezüst(Ag) medál, 3 db + fülbevaló + gyűrű, jelzettek, 17,8 g + 1 db bizsu gyűrű
19012.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) feszület ezüst(Ag) láncon, jelzett, lánc h: 77 cm, kereszt: 6x4 cm, nettó: 28,8 g
19013.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) filigrán virágmintás karkötő, jelzés nélkül, h: 15,5 cm, nettó: 23,5 g
19014.

2 000 HUF
31

Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel ezüst foglalatban, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,3 g
19015.

26 000 HUF
70,46
81,25

Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2 g
19016.

28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1950 Omega Seamaster Au (18k) tokban, bőr szíjjal, működik, apró karcolás a számlapon, jelzett, bruttó:31 g (szíjjal)
19017.

120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au.) tokos női zsebóra, jelzett (14K), eredeti dobozában, pontatlan mutatókkal, működik, bruttó:24 g
19018.

60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1900-1930 Ezüst (Ag.) Speciosa olasz zsebóra, kissé kopott, gravírozott számlappal, körülötte gazdag ornamentális díszítéssel, "Per la patria e per il re" felirattal, hátlapján hazafias tematikájú jelenettel, jelzett, javításra szorul br: 56,3 gr / cca 1900-1930 Silver (Ag.) Speciosa Italian clock, the clockface is a bit worn-out, with etchwork on it, with ornamental decoration and "Per la patria e per il re" inscription, with patriotic scene on the back needs repair
19019.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) ovális bordázott tálka, jelzett, 14x10,3 cm, nettó: 86,7 g
19020.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g
19021.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) markazittal díszített kereszt függő, jelzett, 4x2,5 cm, bruttó: 2,1 g
19022.

1 000 HUF
19

Ezüst(Ag) gyűrű csiszolt üveg kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 11 g
19023.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF