Military

Number of items: 29

1792. "Ferenc Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign. I. N. Wirt F. T:3 ü., hajlott, 19. századi cserélt füllel Hungary 1792. "Franz Silver Coin of Merit for Gallantry" Ag decoration without ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:F ding, curved, replaced with 19th century ear NMK 41.
30921.

80 000 HUF
216,80
250,00

1893. "1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21." Br kitüntetés T:2-,3 ü., ph.
30922.

6 000 HUF
19

~1914-1918. "Világháború Emlék 1914" fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2
30923.

2 600 HUF
7,05

30924.

34 000 HUF
92,14
106,25

~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal (47x24mm) T:2  Hungary ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) C:XF
30925.

3 000 HUF

30926.

10 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:2 cserélt tű Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (33x40mm) C:VF replaced needle
30927.

2 000 HUF

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés modern mellszalaggal T:2  Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon C:XF  NMK 295.
30928.

1 400 HUF

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal.  Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328
30929.

2 000 HUF
9

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418
30930.

1 200 HUF

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with modern ribbon, hallmark on edge C:AU,XF  NMK 418
30931.

2 400 HUF

30932.

42 000 HUF
113,82
131,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF