https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 82

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm nettó:67 g
1
19074.

Ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm nettó:67 g

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
2
 
Monogramos ezüst(Ag) fűszertartó, 2 db, üvegbetéttel(apró csorbák), jelzett, 5x3x3 cm, nettó: 35,1 g
1
19075.

Monogramos ezüst(Ag) fűszertartó, 2 db, üvegbetéttel(apró csorbák), jelzett, 5x3x3 cm, nettó: 35,1 g

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst(Ag) halvilla, 3 db, jelzett, h: 18 cm, nettó: 138,2 g
1
19076.

Ezüst(Ag) halvilla, 3 db, jelzett, h: 18 cm, nettó: 138,2 g

 
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) búzakalász motívumos art deco hamutálka, jelzett, d: 12 cm, nettó 57,3 g
1
19077.

Ezüst (Ag.) búzakalász motívumos art deco hamutálka, jelzett, d: 12 cm, nettó 57,3 g

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag.) szószos kanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm nettó:105 g
1
19078.

Ezüst (Ag.) szószos kanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm nettó:105 g

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) szecessziós fűszertartó párban hozzá fogpiszkáló tartóval, 3 db, jelzettek, üvegbetéttel (apró csorbákkal), 4,5x9,5x4 és 4x5,5x3,5 cm, nettó: 78,9 g
1
19079.

Ezüst (Ag) szecessziós fűszertartó párban hozzá fogpiszkáló tartóval, 3 db, jelzettek, üvegbetéttel (apró csorbákkal), 4,5x9,5x4 és 4x5,5x3,5 cm, nettó: 78,9 g

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g
1
19080.

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
XX. sz. eleje: Csiszolt türkiz és gránát díszítésű ezüst gyűrű és és nyaklánc medállal, hibátlan állapotban br: 27,4 g / Vintage set of silver necklace and ring
1
19081.

XX. sz. eleje: Csiszolt türkiz és gránát díszítésű ezüst gyűrű és és nyaklánc medállal, hibátlan állapotban br: 27,4 g / Vintage set of silver necklace and ring

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
1
 
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set
1
19082.

Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set

 
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mesterjeggyel (HS), 13,5×8,5 cm, m:6,5 cm,  nettó:330 g
1
19083.

Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mesterjeggyel (HS), 13,5×8,5 cm, m:6,5 cm, nettó:330 g

 
Sold
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
3
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment