Number of items: 40
1528767
11083
292
AML mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopással, saját dobozában.
3 000 HUF
1547262
11084
292
Wedgwood kerámia tányérka, jelzett, hibátlan, saját dobozban, 17x13cm
1544839
11085
292
MZ Altrohlau porcelán tányér, matricás, jelzett, repedéssel, míves drótkerettel megerősítve, d: 30,5 cm
1 200 HUF
1548347
11086
292
Kahla süteményes készlet: 6 db tányér + 1 db kínáló tál, matricás, jelzettek, d: 16,5 ill. 28 cm
1 000 HUF
1548319
11087
292
Bavaria áttört szélű jelenetes dísztányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
1315273
11088
292
3 600 HUF
1248825
11089
292
Jelzett kínai díszváza, matricás, kézzel festett aranyozás, hibátlan, m:44 cm
6 000 HUF
1248822
11090
292
Jelzett kínai padlóváza, kézzel festett, hibátlan, m:58 cm
12 000 HUF
1244894
11091
292
4600
4 600 HUF
1543881
11092
292
Jelzett kacsa pár, kézzel festett, hibátlan, m:12,5 cm,
1 200 HUF
1418514
11093
292
Vadászkutyák, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:11 cm, m:8 cm
1 000 HUF
1490910
11094
292
Retró porcelán váza, jelzett (W.Germany), hibátlan, m:20 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m