Chinaware / Porcelain Number of items: 40
1518946
11071
292
24000
24 000 HUF
1543915
11072
292
2200
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
2 200 HUF
1543886
11073
292
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
1 000 HUF
1543839
11074
292
Kispesti Porcelángyár hal csigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1 000 HUF
1543836
11075
292
Aquincumi sárga rózsa párban ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5 cm (2×)
1 200 HUF
1545894
11076
292
Gránit retro pohár és doboz, dobozon apró lepattanással, jelzett, 15×10 cm, m:11 cm
1 000 HUF
1460499
11077
292
10 000 HUF
1544328
11078
292
India V&B kiöntő és tál (2 db), levonóképes, jelzett, lepattanással és hajszálrepedéssel, d:20 cm, m:14 cm
2 000 HUF
1543832
11079
292
Metzler & Ortloff bárány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
1 200 HUF
1421002
11080
292
Reichenbach bonbonier, matricás, kopott, jelzett, m:13 cm
1 800 HUF
1504132
11081
292
Bavaria repülős porcelán tányér, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm
2 600 HUF
1528772
11082
292
Korona mokkás készlet, matricás, jelzett, saját dobozában.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house