Jewellery

Number of items: 154

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, méret: 60, bruttó: 11 g
19060.

15 000 HUF
40,65
46,88

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér borostyánnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,9 g
19061.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) gyűrű, türkizzel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,4 g
19062.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) levélmintás gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,8 g
19063.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) Mária medál, jelzett, 3,5x2,1 g, nettó: 3,5 g
19064.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) markazitos teknős kitűző, jelzett, 3x2,1 cm, bruttó: 6,9 g
19065.

3 200 HUF
8,67
10,00
19

Ezüst(Ag) seprűs boszorkány függő, jelzett, 3x1,3 cm, nettó: 1,3 g
19067.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 4,1x2,2 cm, nettó: 2,7 g
19068.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) delfin függő, jelzett, 2,5x1,8 g, nettó: 1,7 g
19069.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) hal függő, jelzett, 2,2x1,5 cm, nettó: 1,3 g
19070.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) csavart karika fülbevalópár, jelzett, 1,7x1,4 cm, nettó: 1,9 g
19071.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 5,1 g
19072.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF