Jewellery

Number of items: 154

Ezüst(Ag) kockás fonású nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,3 g
19024.

2 000 HUF

cca 1950 Pobeda szovjet arany (Au.) másodperc mutatós karóra (14K, 583), jelezett, kis karcolások az üvegen, kopott, működik, sorozatszám (11429) bruttó: 24 g
19025.

80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag)  háromsoros glídes karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 9,6 g
19026.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) kis szemű anker karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,4 g
19027.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) pikkelymintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,6 g
19028.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, h: 59 cm, nettó: 32,7 g
19029.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) háromsoros lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 10,1 g
19030.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) csavart mintás nyaklánc, h: 42 cm, nettó: 6,1 g
19031.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) csigamintás aranyozott nyaklánc, jelzett, 49,5 cm, nettó: 20,8 g
19032.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) kettős bordás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 22,3 g
19033.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, h: 46 cm, nettó: 11,3 g
19034.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) szögletes szemű walles nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 14,2 g
19035.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF