15378.
Closed 292. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.