Poster

Number of items: 22

1914-1915 Elemi népiskolai szemléltető falikép sorozat 4 db nagyméretű litografált plakátja: Budavár visszafoglalása a törököktől, Rákóczit vezérlő fejedelemmé választják, Asztrik püspök átadja Szent Istvánnak a koronát, A Magyar Tudományos Akadémia megalapítása. Jelzettek, vegyes minőségben 62x90
12926.

18 000 HUF
48,78
56,25

1944 A Ferencváros NB III.-RTE mérkőzés hirdetőplakátja 41x19 cm
12927.

2 600 HUF
7,05

cca 1950 Bambi üdítőital reklámplakát, F.K.: Csukási Gartner Károly. Nyitrai Sándor Budapest, 41x28,5 cm
12928.

8 000 HUF
9

Mohrlüder Vilmos (1899-1993): Nemzetközi CACIB kutyakiállítás 1967. Plakát, litográfia, jelzett, hajtott, kis szakadással, 82x56
12929.

34 000 HUF
92,14
106,25

1968 "Gyerünk az Edison mozgóba!" - reprint plakát, szakadással, 98x68 cm
12930.

800 HUF

1969 Wiener Eisrevue plakát, nagyméretű ofszet plakát, hajtott, 83x59 cm / 1969 Wiener Eisrevue poster, ofset, folded
12931.

8 000 HUF

1969 Moszkvai jégcirkusz, nagyméretű ofszet plakát, hajtott, 69x49 cm
12932.

8 000 HUF

1969 Piros Tibor (1922-): Moszkvai jégcirkusz, nagyméretű ofszet plakát, hajtott, 68x47 cm
12933.

16 000 HUF
43,36
50,00

1970 Lakner László (1936-): Onibaba, japán filmplakát, jelzett, hajtott, kis szakadás, 81x56 cm / Onibaba Japanese movie poster, folded, with small tear
12934.

8 000 HUF

1970 Makinpot (Mockinpott) úr, Peter Weiss színdarab plakátja, ofszet, jelzett, hajtott 67x47 cm
12935.

6 000 HUF

1972 'Az egészséges fog titka: rágjál sokat, mossál fogat!' az Egészségügyi Minisztérium Felvilágosító Központjának plakátja, ofszet, szakadt, 68x48 cm
12936.

8 000 HUF

1972 Otl Aicher ( 1922-1991): Müncheni Olimpia plakátja, lovaglás, litografált,  sarkainál lyukakkal, 84x59 cm / 1972 Munich Olympics: Equestrian, lithograph poster, pinholes
12937.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF