https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15477.

1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante.  félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban
1
15478.

Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Oltay Károly: Geodézia II-III-IV. kötet. Tan és kézikönyv mérnöki használatra. II. A vízszintes mérés alapműveletei és műszerei. III. A vízszintes mérés módszerei. IV. A magasságmérés műszerei és módszerei. Bp., 1919-1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, VIII+184+IX+266+IV+149 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, a II-III. kötet egybekötve. Jó állapotban.
1
15479.

Oltay Károly: Geodézia II-III-IV. kötet. Tan és kézikönyv mérnöki használatra. II. A vízszintes mérés alapműveletei és műszerei. III. A vízszintes mérés módszerei. IV. A magasságmérés műszerei és módszerei. Bp., 1919-1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, VIII+184+IX+266+IV+149 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, a II-III. kötet egybekötve. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
15480.

Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.
1
15481.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
1
15482.

Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
A sebészet időszerű kérdései. Írták Ádám Lajos tanítványai. Bp., 1957, k.n. (Budapest székesfőváros nyomdája). Kiadói papírkötésben. A kötet alja megázott
1
15483.

A sebészet időszerű kérdései. Írták Ádám Lajos tanítványai. Bp., 1957, k.n. (Budapest székesfőváros nyomdája). Kiadói papírkötésben. A kötet alja megázott

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.
1
15484.

Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 
Zechmeister László: Bevezetés a titrimetriába. Pécs, 1925, Dunántúl Könyvkiadó Rt. Kiadói puhakötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
1
15485.

Zechmeister László: Bevezetés a titrimetriába. Pécs, 1925, Dunántúl Könyvkiadó Rt. Kiadói puhakötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.
1
15486.

Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.

 
The item is not available
Starting price:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Bittera Miklós: Kender és Len. Gazdasági Tanácsadó 26. Budapest, É.N, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Kiadói fűzött papírkötés, 156 p. Felvágatlan példány. A kötése meglazult.
1
15487.

Dr. Bittera Miklós: Kender és Len. Gazdasági Tanácsadó 26. Budapest, É.N, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Kiadói fűzött papírkötés, 156 p. Felvágatlan példány. A kötése meglazult.

 
Sold
Starting price:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Number of bids:
1
 
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15488.

Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment