15448.
Closed 290. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.