https://www.darabanth.com/en/29-Major-auction/29.1/Books/Books-Social-sciences~11779/Fellner-Laszlo-Szemlelteto-vagyis-segedkonyv-a-szemlelteteshez-szulok-nevelok-tanitC3~II1741873
1741873
15296
29
Books: Social sciences
3 000 HUF
Description:
Fellner László: Szemléltető, vagyis segédkönyv a szemléltetéshez szülők, nevelők, tanítók, tanítójelöltek és kisdedóvók használatára. Pest, 1862, szerzői (Müller Emil Könyvnyomdája). Helyenként foltos lapokkal, kopott félvászon kötésben.
Share:
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m