Chinaware / Porcelain Number of items: 90
1517805
11122
288
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) matricás tányérok (2db), hibátlan, d:23 cm (2×)
2 000 HUF
1513599
11123
288
2 db Terebess porcelán teás készlet, az egyik hiányos: 4+3 db csésze+alj, matricás, jelzettek, saját dobozukban, az egyik csésze füle letört, d: 5 ill. 11 cm
1 200 HUF
1517554
11124
288
Aqvincumi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1 200 HUF
1513960
11125
288
Gránit fajansz gyógyszeres tégely Chinoin benyomott jelzéssel d: 13 cm m: 12 cm Alján minimális lepattanás
2 000 HUF
1518749
11126
288
1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding
5 000 HUF
1491464
11127
288
Oscar Schaller Bavaria teás készlet, kopott, jelzett (1000/1000 feinsilber)
6 000 HUF
1517848
11128
288
Hutschenreuther jelzett német porcelán teáskészlet. Hat személyes, komplett. hibátlan / Tea set for 6.
7 000 HUF
1513973
11129
288
XX. sz. eleje: Hévíz gyógyfürdő porcelán emlékbögre festett képpel. Victoria porcelán d: 8 cm kis csorbával
3 000 HUF
1486272
11130
288
Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm
1513726
11131
288
Enoch wedgwood emeletes kínáló, levonó képes, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm, m:25 cm
2 400 HUF
1513001
11132
288
Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
20 000 HUF
1506141
11134
288
Royal Wettina szecessziós váza, biszkvit porcelán, festett, sérült, jelzett, m:33 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house