Number of items: 90

Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó)  matricás tányérok  (2db), hibátlan, d:23 cm (2×)
11122.

2 000 HUF

2 db Terebess porcelán teás készlet, az egyik hiányos: 4+3 db csésze+alj, matricás, jelzettek, saját dobozukban, az egyik csésze füle letört, d: 5 ill. 11 cm
11123.

1 200 HUF

Aqvincumi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11124.

1 200 HUF
25

Gránit fajansz gyógyszeres tégely Chinoin benyomott jelzéssel d: 13 cm m: 12 cm Alján minimális lepattanás
11125.

2 000 HUF

1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott,  d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding
11126.

5 000 HUF

Oscar Schaller Bavaria teás készlet, kopott, jelzett (1000/1000 feinsilber)
11127.

6 000 HUF

Hutschenreuther jelzett német porcelán teáskészlet. Hat személyes, komplett. hibátlan / Tea set for 6.
11128.

7 000 HUF
18,97
21,88

XX. sz. eleje: Hévíz gyógyfürdő porcelán emlékbögre festett képpel. Victoria porcelán d: 8 cm kis csorbával
11129.

3 000 HUF

Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm
11130.

800 HUF

Enoch wedgwood emeletes kínáló, levonó képes, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm, m:25 cm
11131.

2 400 HUF

Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11132.

20 000 HUF
54,20
62,50

Royal Wettina szecessziós váza, biszkvit porcelán, festett, sérült, jelzett,  m:33 cm
11134.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF