31124.
Closed 288. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
1907. M.U.Sz. Magyar Úszószövetség Kerületi Bajnoki Érem" aranyozott Br és Br díjérem, egyiken "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzés (36,5mm) T:2