Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 85

15551.

6 000 HUF

15552.

2 000 HUF

Egmont Colerus: Az egyszeregytől az integrálig. Amit a matematikából mindenkinek tudnia kell. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15553.

1 000 HUF

Kolta Ervin: A cukorbaj. Bp., 1959, Medicina. 90 p. Kiadói papírkötésben.
15554.

100 HUF
0,27
0,31

Földtani Közlöny. Havi folyóirat. kiadja a Magyarhoni Földtani Társulat. szerk: Pálfy Mór. Teljes évfolyam korabeli félvászon kötésben. Sok színes kihajtható melléklettel: 528p. + 10 tábla. több nagyméretű kihajtható melléklet: Budapest III: főgyűjtőcsatornájának helyszínrajza; A Duna-Tisza közének agrogeológiai térképe;  Palics környékének agrogeológiai térképe, Az Alduna geológiai térképe a hajózási akadályok átnézetével; Kétnyelvű. magyar-német. Szép állapotban. Bilingiual German-Hungrian geological magazine. Full year with large fold out tables. In half-linen binding.
15555.

22 000 HUF
59,62
68,75

15556.

1 200 HUF

15557.

1 000 HUF

15558.

5 000 HUF

15559.

800 HUF

1932 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét második ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 133 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
15560.

200 HUF
0,54
0,63

1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 183 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik, az utolsó tanulmány előre lett bekötve.
15561.

100 HUF
0,27
0,31

1914 - A magyar sebésztársaság munkálatai. VII. naggyűlés. Bp., 1914. M. Sebésztársaság. 251 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
15562.

200 HUF
0,54
0,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF