https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 85

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.
1
15527.

Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
1939 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXV. naggyűlés. Bp., 1939. M. Sebésztársaság. 337 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
15528.

1939 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXV. naggyűlés. Bp., 1939. M. Sebésztársaság. 337 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
Sold
Starting price:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Number of bids:
1
 
Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. I. kötet. Bp., 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben
1
15529.

Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. I. kötet. Bp., 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1932 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XVIII. naggyűlés. Bp., 1932. M. Sebésztársaság. 164 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15530.

1932 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XVIII. naggyűlés. Bp., 1932. M. Sebésztársaság. 164 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges 'Geometrie descriptive' vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.
1
15531.

Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges 'Geometrie descriptive' vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.
1
15532.

Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
1
15533.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.
1
15534.

Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
1
15535.

Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1937 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIII. naggyűlés. Bp., 1937. M. Sebésztársaság. 320 p. Korabeli, igényes félvászonkötésben.
1
15536.

1937 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIII. naggyűlés. Bp., 1937. M. Sebésztársaság. 320 p. Korabeli, igényes félvászonkötésben.

 
Sold
Starting price:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Number of bids:
1
 
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
1
15537.

Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.
1
15538.

Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment