Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges 'Geometrie descriptive' vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.