15543.
Closed 288. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.