15084.
Closed 287. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Bp., é. n., Lampel R. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. A vászon szélei enyhén elszíneződtek. A porté egy kis helyen elszakadt, egy melléklet javított.