https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 214

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst késbak,  Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm
1
19204.

Ezüst késbak, Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
13
 
Antik ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm
1
19205.

Antik ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
5
 
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g
1
19206.

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br:  80 g
1
19207.

Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br: 80 g

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver  cutlery set  (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked
1
19208.

WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked

 
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) tálca "I. osztályba való bejutásért MTK 1942" gravírozott felirattal, jelzett, 24x15 cm, nettó: 128,6 g
1
19209.

Ezüst(Ag) tálca "I. osztályba való bejutásért MTK 1942" gravírozott felirattal, jelzett, 24x15 cm, nettó: 128,6 g

 
Sold
Starting price:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Number of bids:
1
 
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set
1
19210.

Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set

 
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Number of bids:
0
 
Távol-keleti motívumos ezüst(Ag) pohártartó hibátlan üvegbetéttel, jelzés nélkül, nettó: 106,9 g
1
19211.

Távol-keleti motívumos ezüst(Ag) pohártartó hibátlan üvegbetéttel, jelzés nélkül, nettó: 106,9 g

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüst (Ag.) doboz, zár és kulcs nélkül, kis hibákkal, kisebb kb. 1.5 centiméteres repedéssel a fedél oldalán, jelzett, nettó: 387 g, 12×7 cm
1
19212.

Antik ezüst (Ag.) doboz, zár és kulcs nélkül, kis hibákkal, kisebb kb. 1.5 centiméteres repedéssel a fedél oldalán, jelzett, nettó: 387 g, 12×7 cm

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
15
 
Ezüst (Ag.) talpas tálca, jelzett, kalapált, mesterjeggyel (T), d:32 cm, nettó: 928 g
1
19213.

Ezüst (Ag.) talpas tálca, jelzett, kalapált, mesterjeggyel (T), d:32 cm, nettó: 928 g

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment