2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.