Tétel

8 000 HUF

18

Description:

A föld és népei I-III. Föld és Népismei Kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. Előszőval bevezette: Dr. Hunfalvy János. I. Észak-, Közép és Dél-Amerika földrajzi és népismei leírása. II. Afrika, Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. III. Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legujabb statisztikai adatok alapján dolgozta György Aladár. Budapest, 1887-1880-1881, Méhner Vilmos, [4] + VIII + 722 + IV p. ; 672 p.; VIII + 9-656 p. Kiadói egységes, festett, dúsan aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, de alapvetően jó állapotban, térképmelléklettel, gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal, márványozott lapélekkel.

Share:

Photo of the item taken by : moldován_péter