11041.
Closed 280. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:17 cm