https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 271

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.
1
12662.

1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
1
12663.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1912 Községi bizonyítvány házassági és ingatlan ügyben, Magyarcsanád, pecséttel, bírói és jegyző aláírással, 1kr okmánybélyeggel.
1
12664.

1912 Községi bizonyítvány házassági és ingatlan ügyben, Magyarcsanád, pecséttel, bírói és jegyző aláírással, 1kr okmánybélyeggel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
1
12665.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1912 Lipcse, Der Jugend Spiel und Arbeit, Ein Ratgeber bei der Auswahl von Spiel- und Lehrmitteln - német nyelvű, gazdagon illusztrált játékkatalógus, 108p / 1912 Leipzig, illustrated toy catalogue, in German, 108 p
1
12666.

1912 Lipcse, Der Jugend Spiel und Arbeit, Ein Ratgeber bei der Auswahl von Spiel- und Lehrmitteln - német nyelvű, gazdagon illusztrált játékkatalógus, 108p / 1912 Leipzig, illustrated toy catalogue, in German, 108 p

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
1913 az Élet képes heti folyóirat 3 lapszáma (5. évf. 29-31. sz.), Szakadozott papírkötésben, érdekes aktuális írásokkal.
1
12667.

1913 az Élet képes heti folyóirat 3 lapszáma (5. évf. 29-31. sz.), Szakadozott papírkötésben, érdekes aktuális írásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
1
12668.

1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1913 A heidelbergi történelmi fesztivál angol nyelvű szórólapja, programmal, színes illusztrációval
1
12669.

1913 A heidelbergi történelmi fesztivál angol nyelvű szórólapja, programmal, színes illusztrációval

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1913 Gemälde-Galerie Lorenz-Hamburg hervorragende Werke alter Meister. Antiquitäten aus verschiedenem Besitz, Katalog No. VII., árverési katalógus képekkel illsuztrálva
1
12670.

1913 Gemälde-Galerie Lorenz-Hamburg hervorragende Werke alter Meister. Antiquitäten aus verschiedenem Besitz, Katalog No. VII., árverési katalógus képekkel illsuztrálva

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
2
 
1914 Meghívó a lugosi m. kir. főgimnázium által rendezett táncmulatságra
1
12671.

1914 Meghívó a lugosi m. kir. főgimnázium által rendezett táncmulatságra

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1915 Az Új idők c. folyóirat (március-szeptemberig).  Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli egészvászon kötésben.
1
12672.

1915 Az Új idők c. folyóirat (március-szeptemberig). Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1916 Pesti Hírlap, XXXVIII. évfolyam 299.,300. számok, 1916. október 27.,28. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott állapotban, a címoldalakon ceruzás ráírással.
1
12673.

1916 Pesti Hírlap, XXXVIII. évfolyam 299.,300. számok, 1916. október 27.,28. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott állapotban, a címoldalakon ceruzás ráírással.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment