Printed Materials

Number of items: 271

cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards
12626.

2 000 HUF

12627.

1 000 HUF

12628.

2 000 HUF

cca 1900 "Mezőhegyes" vetőgép német nyelvű ismertetője, Hornyánszky V.  ny., 38x23.5 cm.
12629.

2 000 HUF

1900 Meggendorfer's humoristische Blätter, 41. köt. München  Eßlingen, Schreiber. Teljes évfolyam, részben színes szecessziós rajzokkal. Egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban. /  1900 Meggendorfer's humoristische Blätter, Vol. 41. München  Eßlingen, Schreiber. Complete volume with partly coloured art nouveau illustrations. Bound together in a half cloth binding, in good condition.
12630.

3 000 HUF

Udvari sör, Első Magyar Részvény-serfőzde, Budapest-Kőbánya, felakasztható plakát, enyhén foltos, kis sérülésekkel, 94×66 cm
12631.

10 000 HUF
17

cca 1900 A trondheimi Nidaros katedrális felújítása javára kiadott jótékonysági kártyák, 2 db / Trondheim cathedral gargoyles, 2 charity cards for the benefit of the church restoration
12632.

1 000 HUF

cca 1900-1910 "Éljen Dienes Márton!" - szórólap, megviselt állapotban, 23x15 cm
12633.

1 000 HUF

Szentképek+Mária köszöntése pici füzetke, kb. 30 db, 13x7 cm. és 8x4 cm. közötti méretben, különféle minőségben.
12634.

1 000 HUF

cca 1900-1920 Szentképek, 7 db, 12x7 cm. és 10x6 cm. közötti méretben, különféle minőségben.
12635.

1 000 HUF

cca 1910-2000 60 db vegyes szentkép, közte bakelit és litho szentképekkel
12636.

1 000 HUF

cca 1900-1920 Csipkés szentképek, 6 db, 12x7 cm. és 8x3 cm. közötti méretben, különféle minőségben.
12637.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF