2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes, aranyozott, egészvászon-kötésben.