Scout

Number of items: 8

1916  Szatmár, Steuer Ábrahám rabbi, hittanár saját kezű levele / Ábrahám Steuer rabbi's letter
12301.

2 000 HUF

1933 Korabeli fotók: Gödöllő IV. világ jamboree: lengyelek nemzeti viseletünkben, norvégok, skótok és egyéb nemzetiségűek. Hátoldalon feliratozott fényképek.8x11cm
12302.

8 000 HUF

Bánlaky-Hesz-Sztrilich: Játékoskönyv. Berlin, 1927,  Ludwig Voggenreiter. Magyar osztály. Átkötött, javított gerincű félvászon, 120 p. A könyv megviselt állapotban. Volt könyvtári bélyegzővel.
12303.

1 800 HUF

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12304.

1 000 HUF

Cserkész jelvény 1910-1980 hajtókára tűzhető / scout badge
12305.

1 000 HUF

Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. Budapest, 1989, Püski Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
12306.

1 000 HUF

1931 Bp., Táborozási menetrend, I. Táborelőkészítés, összeállította Dr. Sztirlich Pál, kiadja a Magyar Cserkészszövetség, 32p
12307.

1 800 HUF

2 db. cserkészeti témájú könyv:  Bakay Kornél: Ragyogj cserkészliliom! Sinkovits Imre bevezetőjével. Budapest, 1989, Metrum. Kiadói papírkötés. Picit sérült kötéssel.  Zászlónk diáknaptára 1939-40. Radványi Kálmán szerkesztette. Budapest, Élet és Irodalm Nyomda Rt. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban, bejegyzésekkel. + Ébred a dzsungel. Vadászírók elbeszélései. Vál.: Véber Károly. Bp., 1967, Móra.
12308.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF