https://www.darabanth.com/en/275-Online-auction/275.0/Books/Books-Travelling-cities~200250/Strauss-Frigyes-Dsiggi-dsiggi-Parcus-Leo-kalandjai-a-boliviai-oserdokben-Forditotta-Endre-De~II1392526
1392526
12992
275
Books: Travelling, cities
2 000 HUF
Description:
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borító némileg kopottas.
Share:
Photo of the item taken by
: vörös_iván
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m