1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Hatvany Lajos(szerk.): Beszélő házak. Bp., 1957, Bibliotheca Kiadó. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.