Leninről. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/en/273-Online-auction/273.0/Other-collectibles/Flea-Market~21/Leninrol-Moszkva-1945-Idegennyelvu-Irodalmi-Kiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotesbenplus-G-F-Ale~II1389062
1389062
11547
273
Flea Market
1 000 HUF
Description: Leninről. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben+ G. F. Alexandrov et alli: Joszif Visszarionovics Sztálin. Bp., 1949, Szikra
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ttg
further page navigation Auction house