Books: Other rarities Number of items: 345
1340164
14141
271
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben.
1 000 HUF
1371667
14142
271
Dr. Colin Ross (1885-1945): Amerikas Schicksalsstunde. Die Vereiningten Staaten Zwischen Demokratie und diktatur. Leipzig, 1937, F. A. Brockhaus, 314 p. 10. kiadás. Kiadói egészvászon kötés kiadói papírborítóban. Német nyelven. Colin Ross: Amerika sorsdöntő órája. A papírborítója szakadt. / Colin Ross: Amerika's Hour of Decision. Cloth binding in paper, in german language. The paper splited.
2 000 HUF
1371595
14143
271
Adolph Bernhard Marx: Allgemeine Musiklehre. Ein Hülfsbuch für Lehrer und Lernende in jedem Zweige musikalischer Unterweisung. Leipzig, 1841, Breitkopf und Hartel, 396 p. Második bővített és javított kiadás. Félvászon kötés. Német nyelvű zenei tankönyv 1841-ből. A borítója kopott. A lapok foltosak. / Music textbook, in german language, from 1841. Half cloth-binding.
1 800 HUF
1371142
14144
271
Ferdinand Leiter - Hans H. Thal: Liebe Im Orient. Das Kamasturam Des Vatsyayana. Leipzig-Wien, 1929, Verlag Für Sexualwissenschaft Schneider & Co, 296 p. Színes és fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
1239849
14145
271
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
1 800 HUF
1243082
14146
271
1244583
14147
271
1 000 HUF
1241277
14148
271
1 600 HUF
1245982
14149
271
1 000 HUF
1327461
14150
271
1 800 HUF
1321851
14151
271
2 000 HUF
1327764
14152
271
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house